AMMATTILIITTO PRO SENIORIT RY, KERHOJEN YHTEYSTIEDOT  2016

Jyväskylä

Jyvässeudun Pro seniorikerho

pj. Ilkka Riikonen                                              siht. Leena Uusitalo                                                    

050 355 5058 riikosenilu@hotmail.com                 040 563 8645 uusleena@saunalahti.fi

Kouvola

Kouvolan Pro seniorikerho

pj. Anja Rosling                                                siht. Sirkka Anttila

040 761 9180                                                    040 865 5788

anja.rosling@gmail.com                                     s.liisa.anttila@gmail.com

Kuopio

Kuopion seudun seniorikerho pro

pj. Keijo Weman                                               siht. Jorma Luukkonen

040 512 6356                                                    050 569 9132

keijoweman@gmail.com                                     j.luukkonen@dnainternet.net

Lappeenranta

Lappeenrannan Pro seniorikerho

pj. Maija-Leena Montonen                                siht. Maija Mahkonen

040 595 3531                                                    050 356 1419

maikkimontonen2@hotmail.com                         maija.mahkonen@pp1.inet.fi

Oulu

Pro Oulun seniorikerho

pj. Esko Ekfors                                                 siht. Paavo Tikkala

040 5114075                                                      040 508 2462

esko.ekfors@dnainternet.net                               paavo.tikkala@mail.suomi.net

Pori

Porin Pro seniorikerho

pj. Hannu Lemström                                         siht. Arja Maanavilja

0400 416 278                                                    040 526 2405

hannulemstrom@hotmail.com                            arja.maanavilja@gmail.com

Pääkaupunkiseutu

Pääkaupunkiseudun Pro seniorit

pj. Tarja Loponen                                             siht. Seppo Johansson

0400 480 801                                                    045 236 2202

tarja.loponen@kolumbus.fi                                 seppokjohansson@gmail.com

Seinäjoki

Pro Seniorit Etelä-Pohjanmaan kerho

pj. Leena Laitila                                                siht. Rauno Kuusisto

040 837 8501                                                    040 550 3485

l.laitila@netikka.fi                                               raunohelena.kuusisto@gmail.com

Tampere

Pirkanmaan Pro seniorikerho

pj. Aarre Riekki                                               siht. Maija Flink

040 5211847                                                    0400 889020

aarre.riekki@saunalahti.fi                                 maija.flink@gmail.com

Turku

Pro Turun seniorikerho

pj. Matti Repo                                                   siht. Terttu Ruohola

040 507 6650                                                    040 755 6829

mattirepo@gmail.com                                        terttu.ruohola@dnainternet.net

Varkaus

Warkauden Pro seniorikerho

pj. Ville (Vilho) Miettinen                                   siht. Veli Majoinen

050 321 7208                                                    0400 142600

vilhoveikko@gmail.com                                      veli.majoinen@gmail.com

Leppävirta

Sydänsavon proseniorit

pj. Esa Jäntti                                                    siht. Tuula Heiskanen

 050 360829                                                             040 546 8669

esa.jantti@hotmail.com                                     tuula.heiskanen@pp1.inet.fi